13 000 HUF
33,68 EUR, 37,14 USD
Művészeti Könyvtár 8 kötet: Darvai Móricz: Benvenuto Cellini élete és művei.; Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt.; Felvinczi Takács Zoltán: Dürer.; Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál.; Őhquist János: A finnek művészete - Ős időktől maig. - ; Ybl Ervin: Az olasz szobrászat három százada. I. köt.: A gótikus szobrászat. ; Péter András: A magyar művészet története. I-II. köt. Bp., 1907-1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, a gerincek kissé fakók, de egyébkén jó állapotban.