2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Művészeti hetek Kolozsvár 1942. május 9. - június 6. Hóman Bálint előszavával. Bp., 1942, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács (Athenaeum-ny.), 162+(2) p. + 12 t. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal és egészoldalas képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány sérült lappal. Az előzéklapon Heintz Henrik (1896-1955) festőművész autográf aláírásával / névbejegyzésével.