1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., [1947], Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón sérülésekkel, az elülső szennylap kijár.