10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Szántó Tibor (szerk.): Bartók Béla köszöntése. Bp., 1988. Láng. EgészbÅ‘r kötésben sorszámozott 505/1000. Borsos Miklós számozott, jelzett rézkarc mellékletével. Kiadói vászonkötésben, papÃr tékában