Dennis Duerden: African Art. London, 1968, Hamlyn. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, egy kijáró és egy hiányzó lappal.
Szabó György: Szántó Piroska. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, foltos és kissé sérült karton mappában, lapok többsége összeragadva vagy sérült és foltos, hiánytalanul.
Éri Gyöngyi - Jobbágyi Zsuzsanna: Das goldene Zeitalter. Kunst und Gesellschaft in Ungarn 1896-1914. Bp., 1993, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2009 Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. 2009/110-111. Bp., 2009., Szépművészeti Múzeum. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
Sinkó Katalin: Nemzeti képtár. "Emlékezet és történelem között." A Magyar Nemzeti Galéria évkönyve 2008. Bp., 2009., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. + Műcsarnok. Szerk.: Keserü Katalin. Bp., 1996., Műcsarnok. Kiadói egészvászon-kötés.
Törékeny kontinens. Válogatás fiatal angol és magyar írók munkáiból. The Prince,s Trust, Európa ház, London, Budapest, 1990. Rézverettel díszített bőrkötés, kis kopással.
Váli Dezső: A. napló. HTSTART-ÚMK, 2018, Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrált. DVD nélkül. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. A szerkesztő-szerző, Palotás László (1905-1993) Kossuth-díjas építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja által Nemesdy Ervin (1925-2002) útépítő mérnök, professzor, a BME Útépítési tanszékének alapítójának DEDIKÁLT! Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.