Books: Architecture, Art

Number of items: 257

Dennis Duerden: African Art. London, 1968, Hamlyn. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, egy kijáró és egy hiányzó lappal.
18545.

2 200 HUF
5,70
6,29
Szabó György: Szántó Piroska. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, foltos és kissé sérült karton mappában, lapok többsége összeragadva vagy sérült és foltos, hiánytalanul.
18546.

2 000 HUF
5,18
5,71
Éri Gyöngyi - Jobbágyi Zsuzsanna: Das goldene Zeitalter. Kunst und Gesellschaft in Ungarn 1896-1914. Bp., 1993, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18547.

2 000 HUF
5,18
5,71
John Topham et al.: Traditional Crafts of Saudi Arabia. Weaving - Jewelry - Costume - Leatherwork - Basketry - Woodwork - Pottery - Metalwork. London, 1982, Stacey International. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18548.

1 000 HUF
2,59
2,86
2009 Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. 2009/110-111. Bp., 2009., Szépművészeti Múzeum. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
18549.

2 800 HUF
7,25
8,00
Sinkó Katalin: Nemzeti képtár. "Emlékezet és történelem között." A Magyar Nemzeti Galéria évkönyve 2008. Bp., 2009., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. + Műcsarnok. Szerk.: Keserü Katalin. Bp., 1996., Műcsarnok. Kiadói egészvászon-kötés.
18550.

2 800 HUF
7,25
8,00
Törékeny kontinens. Válogatás fiatal angol és magyar írók munkáiból. The Prince,s Trust, Európa ház, London, Budapest, 1990. Rézverettel díszített bőrkötés, kis kopással.
18551.

2 000 HUF
5,18
5,71
Váli Dezső: A. napló. HTSTART-ÚMK, 2018, Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrált. DVD nélkül. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18552.

2 000 HUF
5,18
5,71
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp., 2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Scheiber Hugó műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18553.

2 800 HUF
7,25
8,00
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. A szerkesztő-szerző, Palotás László (1905-1993) Kossuth-díjas építőmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja által Nemesdy Ervin (1925-2002) útépítő mérnök, professzor, a BME Útépítési tanszékének alapítójának DEDIKÁLT! Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
18554.

2 800 HUF
7,25
8,00
Barcsay, Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme. 1983., Berger-Levrault. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18555.

2 000 HUF
5,18
5,71
Christel Buscher: Színkalauz. Ruházat - smink - hajviselet - szemüveg - ékszer. Freundin. Debrecen,2003.,Hajja & Fiai. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hiányos mellékletekkel, csak 1 a 8 helyett. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18556.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF