1965-1985 Sotheby katalógusok, 7 db:
Catalogue of Fine jewels (1965), Catalogue of The collection of books on cookery and gastronomy (1966), Catalogue of Old master paintings (1972), Catalogue of Fine seventeenth, eigteenth and nineteenth century English paintings (1972), Catalogue of Ancient, English and foreign coins, in gold, silver and bronze (1973), Catalogue of Impressionist and modern paintings, drawings, watercolours and sculpture (1975), Catalogue of Fine English and continental furniture. Metalwork and works of art. Antiquarian and modern books, original illustrations and maps. British and continental enamels, glass and ceramics. Oriental ceramics, works of art and furniture. Eastern carpets and rugs. (1985.) Változó állapotban.
Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., [1947], Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón sérülésekkel, az elülső szennylap kijár.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 19. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Bálint Endre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Mazzag István (1958-) festőművész, grafikus 2 db kiállítási katalógusa, az egyik dedikált:
Mazzag. Mazzag István kiállítása. / One-man-show of István Mazzag. Szerk.: Feuer Gábor. Hegyi Lóránd előszavával. A művész, Mazzag István (1958-) festőművész, grafikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 1987., (Révai-ny.). Magyar, angol, német és olasz nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, kijáró lapokkal.;
Mazzag. Mazzag. Mazzag István kiállítása. / One-man-show of István Mazzag. Bp., 1988., Iparterv. Magyar, angol, német és olasz nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Feledy Gyula bibliográfia. Összeáll.: Jószay Zsoltné. Miskolc, 1988.,(II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. + Láncz Sándor: Feledy Gyula. Mai Magyar Művészet. Bp., 1983., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés.
Galimberti emlékkiállítás. Galimberti Sándor születésének 120. évfordulója alkalmából. A kaposvári Rippl-Rónai Múzeum Galimberti emlékkiállításának katalógusa. Kaposvár, 2003., Festők Városa. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Károlyi Ernő 90. Szerk., reprodukciók, portré: Lugosi Lugo László. A művész, Károlyi Ernő (1923 - 2016) festőművész által DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, A művész kiadása. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Kalmár Ágnes: Grabowieczky Leon művészi magyar játékműhelye Budapest. A Szórakaténusz Játékmúzeum és Műhely Gyűjtemény 2. Kecskemét, 2005., Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete. Kiadói papírkötés.