Hevesy Iván, Dévai Béla: A film kulisszatitkai. Bp., 1928, (Jakab-ny.), 4+128 p. Lapszámozáson belül 16 fekete-fehér képtáblával. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
Kurucz D. István (1914-1996) emlékkiállítása. Szerk.: Kurucz István András. Hódmezővásárhely, 2002., Tornyai János Múzeum. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szücs György: Haranghy Jenő. [Bp.], 1994,Írisz Kft. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hermann Lipót emlékkiállítása. Lipót Herman retrospective. Bp., 1974., Magyar Nemzeti Galéria.
Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Kisfaludi Strobl Zsigmond kiállítása. Zalaegerszeg, 1974., Zalaegerszeg Város Tanácsa - Göcseji Múzeum - Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
Farkas István (1887-1944). Szerk.: Beke László. Bp.-Kecskemét, Magyar Nemzeti Galéria-Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kecskeméti Képtára és Tóth Menyhért Emlékmúzeuma. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.