A bécsi gyüjteményekből Magyarországnak jutott tárgyak kiállítása a Magyar Nemzeti Múzeumban. Bp., 1933, Magyar Nemzeti Múzeum, 1 t.+ 82 p.+ 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos.
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.
Béres András: A debreceni cifra szűr. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya (Révai-ny.), 64 p. Első kiadás. A címlapot Varga Győző, a díszítő rajzokat Menyhárt József készítette. Kiadói papírkötés, minimális sérüléssel.
A mi szecessziónk. A kiállított műtárgyak jegyzéke. Ráth György-Villa. Bp., 2019., Iparművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Farkas Zoltán: A biedermeier. Bp.,(1914), Singer és Wolfner, 136+8 p.+15 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, pár lap elvált a könyvtesttől, egy képtábla hiányzik.
Gráber Margit: Emlékezések könyve. Bp.,1981., Gondolat. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A Magyar Nemzeti Galéria tizedik csoportkiállítása. Czóbel Béla, Frank Frigyes, Holló László, Baranyó Sándor, Bényi László, Bozsó János, Félegyházi László, Pirk János, SIon Béla, Tóvári Tóth István, Vén Emil. Összeáll.: N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1978., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Fodor Éva: Félegyházi László (1907-1986) gyűjteményes kiállítása. Debrecen,1998.,Déri Múzeum. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.