Forrai Kornélia, Tóth Attila: A szegedi hősök kapuja és az Aba-Novák freskók restaurálásának története. Szeged, 2001, Bába és Társai. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Lovis Corinth. Acht farbige Wiedergaben seiner Werke. Mit einem literarischen Beitrag des Künstlers und iner Einführung von Karl Schwarz. E. A. Seemanns Künstlermappen 42. Leipzig, é.n., E. A. Seemann, 4 sztl. lev. + 8 t. Egészoldalas, színes reprodukciókkal. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
László Gyula - Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1983, Corvina. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis sérüléssel.
Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.
1986 Filmkultúra, a Magyar Filmintézet folyóirata, XXII. évf. 2., 3., 7., 10., 11., 12. sz. (6 db). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
Kunst des fernen Ostens. Landschaften / Blumen / Tiere. 15 Farbtafeln nach Bildern alter chinesischer und japanischer Meister. Bern, 1935, Iris Verlag, 10+(2) p. + 15 (egészoldalas, színes reprodukciók) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, néhány foltos lappal.