Books: Architecture, Art

Number of items: 257

18629.

1 200 HUF
3,11
3,43
Goya. Neun farbige Wiedergaben mit einer Einführung von Paul Wescher. Basel, 1943, Holbein-Verlag, 6 p.+7 t.+(2) p. Szövegközi és egészoldalas, színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Sérült kartonmappában, az egyik képtábla kissé foltos, a lap széle kissé sérült.
18630.

1 600 HUF
4,15
4,57
Die Malerei der alten Meister. Zweiter Band, Lieferung 9. Leizpig, é.n. (cca 1910), E. A. Seemann, 8 sztl. lev. + 8 (színes reprodukciók) t. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, sérült borítóval, belül jó állapotban.
18631.

1 600 HUF
4,15
4,57
Camillo Semenzato: Dicsőséges reneszánsz. Mesterek és remekművek. Bp., 1993, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18632.

1 400 HUF
3,63
4,00
18633.

1 200 HUF
3,11
3,43
Bernáth Mária: Rippl-Rónai. Szemtől szemben. Bp., 1976., Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Rippl-Rónai József (1861-1927): Cyniák fehér vázában, 1910 körül. (Katalógus). Bp., 2018, Virág Judit Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
18634.

1 600 HUF
4,15
4,57
Magyar kézművesség - 2003. Szerk.: Gergely Andrea, Gergely Imre. Bp., 2003, A Magyar Kézművességért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18635.

1 400 HUF
3,63
4,00
A Mozaik Kiadó 'Művészettörténet' tankönyvsorozatának 1-4. kötete: Az őskor és az ókor művészete; A középkor művészete; Az újkor művészete; A 20. század művészete. Szeged, 2008-2010, Mozaik. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18636.

1 000 HUF
2,59
2,86
"Mély erdők ölén álmodtam én". Rajzok és akvarellek a német romantika korából a stuttgarti Staatsgalerie Grafikai Gyűjteményéből. Bp., 2002, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
18637.

1 000 HUF
2,59
2,86
2000-2004 Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. A Szépművészeti Múzeum Közleményei folyóirat 9 db száma: 2000/92-93., 2001/94., 95., 2002/96., 97., 2003/98., 99., 2004/100., 101. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Több nyelven. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
18638.

1 000 HUF
2,59
2,86
Garas Klára: Deutsche und österreichische Zeichnungen des 18. Jahrhunderts. [A XVIII. század német és osztrák rajzművészete]. Bp., 1980, Corvina. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, kiadói kartontokban.
18639.

1 000 HUF
2,59
2,86
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
18640.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF