Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlődése dióhéjban. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 147-148. Pozsony-Bp.,1903,Stampfel Károly, 103+1 p. Kiadói papírkötés.
Szaszák György: Kassai műtermek. Pozsony, 2000, AB-ART Kiadó. 96p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Jakoby Gyula, Löffler Béla, Eckerdt Sándor, Duncsák Attila műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
Balogh Zolán - H. Szilasi Ágota: Művészek és mecénások Salgótarjánban. 1922-1946. Kiállítási katalógus. Salgótarján, 1989., Nógrádi Sándor Múzeum, 24 p. Fekete-fehér fotókkal, közte Bátki József, Bóna Kovács Károly és Fayl Frigyes műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.;
Gy. Szabó Béla (1905-1985): 25 Gravuri in lemin. (25 fametszet). Kolozsvár, 1949. Kiadói karton kissé sérült kartonmappában, lapok épek. Lapméret: 42x30 cm.
A korai középkor. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A rokokótól 1900-ig. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet történet sorozate. Bp., 1989, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, kiadói papír védőborítóban.
A barokk. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, karcos papír védőborítóban.