Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban
Rendezői műhely. /Cikkgyűjtemény./ Vál. és szerk.: Csányi Miklós, Homoródy József. Filmművészeti Könyvtár 24. Bp., 1965., Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 350 példányban.
Genthon István: Rippl-Rónai. Bp., 1958., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
Konfár Gyula, 3 db művészeti katalógus: Konfár Gyula. Szerk.: Rideg Gábor; Konfár Gyula: Napszakok; Konfár Gyula: Átváltozások. Vác, 1994-1996, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal, Konfár Gyula műveinek reprodukcióival illusztrálva. Angol, német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kiadói mappában.
El Kazovszkij. (Kiállítási katalógus). Bp., 2005, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Der Hochbau. Band I. Fassadendetails. 30 Tafeln mit 40 Abbildungen. Herausgegeben von der Zeitschrift Der Architekt. Wien, é.n. (cca 1910), Eduard Kosmack, 1 (címkép) + 30 (fekete-fehér képtáblák) + 1 (tartalomjegyzék) t. Szecessziós épületeket bemutató, német nyelvű album. Mappa / fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapszélekkel, saroktörésekkel.