18753.
446. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.