18763.
446. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Walter Richter: Das Orchideen-Jahr. Leipzig-Radebeul, 1988, Neumann Verlag. SzÃnes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.