Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 23

Héjas Endre: A sikeres méhészkedés feltételei, módja és eszközei. Bp., 1926, "Patria", 448 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen sérüléssel, belül a lapok többségében jó állapotban.
18750.

5 000 HUF
12,95
14,29
D. C. Jarvis: A méz és más természetes készítmények. Egy orvos életműve: kísérletek és tanulmányok. Ford.: Szabados András. Bukarest, én., Apimondia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón kis szakadással.
18751.

2 000 HUF
5,18
5,71
1870 Borászati füzetek. II. évf. VI. füzet. Szerk. és kiadják: Somssich Pál és Dr. Entz Ferenc. Pest, 1870, Kocsi Sándor-ny., 322-384 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
18752.

4 000 HUF
10,36
11,43
Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
18753.

3 000 HUF
7,77
8,57
Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1964, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második, változatlan kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a borító részben elvált a könyvtesttől, a címlap elvált a könyvtesttől, intézményi bélyegzéssel.
18754.

3 000 HUF
7,77
8,57
Nagymagyarország szakácskönyve. A legjobb magyar háziasszonyok receptjeiből összeállította: Lucullus. [Bp., 1939], Athenaeum-ny., 159+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval.
18755.

1 200 HUF
3,11
3,43
Lestyán Sándor: Utazás a fehér asztal körül. Bp., 1990. Keresk. és idegenforg. továbbképző vállalat. Kiadói vászonkötésben
18756.

2 000 HUF
5,18
5,71
Vegyes diétás konyha tétel, 3 db:   Truxa Frigyes: Milliók Szakácskonyha: A diétás konyha. Bp., 1933, Szerző. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, a gerincen hiánnyal.;  Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. I. kötet: A gyomor-, a bélbetegségek és az epekő diétái. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp.,é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.;  Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Kiadói papírkötés, a borító sérült, a könyvtest elvált a borítótól.;
18757.

2 800 HUF
7,25
8,00
Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
18758.

1 600 HUF
4,15
4,57
cca 1970 4 db Mirelite receptfüzet + 1 marhahús ételek
18759.

1 200 HUF
3,11
3,43
1903 Útmutató a gazdasági tudósítók számára. 11. évf. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványai 1. sz. Bp., 1903, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.
18760.

2 400 HUF
6,22
6,86
A szőlőtermelés néhány üzemgazdasági kérdése a termelőszövetkezetekben. Bp., 1962.Kézirat gyanánt 70p.
18761.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF