Books: History

Number of items: 129

18226.

28 000 HUF
72,54
80,00
18227.

16 000 HUF
41,45
45,71
18228.

18 000 HUF
46,63
51,43
18229.

8 000 HUF
20,73
22,86
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítókkal, két gerincen kis sérüléssel. V. kötetben teljes.
18230.

15 000 HUF
38,86
42,86
18231.

10 000 HUF
25,91
28,57
18232.

10 000 HUF
25,91
28,57
18233.

16 000 HUF
41,45
45,71
T. Boros László (szerk.): Magyar Politikai Lexikon (Magyar politikusok) 1914-1929. Bp., Európa Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói félbőr kötés, sarkoknál kissé kopott, egyébként jó állapotban.
18234.

16 000 HUF
41,45
45,71
18235.

16 000 HUF
41,45
45,71
Nádasdy Béla: Délszlávok. Történelem-politikai tanulmány. [Bp., 1934], Athenaeum. 215,[1]p., 3 térkép (kihajtható, 1 színes). Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon védőkötésben
18236.

12 000 HUF
31,09
34,29
18237.

12 000 HUF
31,09
34,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF