6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Balla Ignác: A Rothschildok. Karriérek II. köt. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 237+(2) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kisebb sérülésekkel, néhány lapon kis lapszéli szakadással.