18337. 446. Closed Online auction Books: History
1 600 HUF
0 HUF
Balla Ignác: A Rotschildok. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 237+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben.
Photo of the item taken by : tg