18336. 446. Closed Online auction Books: History
1 600 HUF
0 HUF
Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben.
Photo of the item taken by : tg