1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Varga Zoltán: Magyarország története I. (A szatmári békéig). Gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Debrecen, 1941, Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli Református Egyházkerület könyvnyomda-vállalata, 149+(3) p. A szövegközi képeket Gáborjáni Szabó Kálmán rajzolta. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal, széljegyzetekkel.