4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Federn, Karl: Mazarin. München, 1922, Georg Müller. Német nyelven. 634 p. 16 fekete-fehér táblával. Kiadói aranyozott, kissé sérült gerincű félvászon kötésben, máskülönben jó állapotban, részben felvágatlan lapokkal. / In German language. Half linen binding.