10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Gaal Jenő: A legnagyobb magyar. Bp., 1930, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi aláírással, gerincen szakadás, kissé kopottas állapotban.