4 000 HUF
Petiscus, [August Heinrich]: Az Olympos. Görög-római mythologia. Függelékül a germán népek istentana. Serdültebb fiúk és leányok számára. - - nyomán átdolgozta Dr. Geréb József. Bp., 1893, Athenaeum, 1 (cÃmkép) t. + VII+344 p.+7 t. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközti képekkel illusztrált. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borÃtóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.