6 000 HUF
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. II. kötet. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapírral védett díszcímlap, Bethlen Gábor, kőnyomat) t. + VIII+511 p. Első kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott, koszos borítóval, foltos lapokkal.