Books: History

Number of items: 129

Török Pál: I. Ferdinánd konstantinápolyi béketárgyalásai 1527-1547. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből XXIV. köt. 12. sz. Bp., 1930.,MTA, 111+1 p. Kiadói papírkötés, possessori bélyegzéssel, szakadt borítóval és gerinccel, de belül jó állapotban.
18250.

4 000 HUF
10,36
11,43
Csurka István: Új magyar önépítés. Politikai írások és előadások. A szerző, Csurka István (1934-2012) kétszeres József Attila-díjas író, politikus által ALÁÍRT! Bp., 1991., Püski - Magyar Fórum. Kiadói papírkötés.
18251.

2 800 HUF
7,25
8,00
Gaal Mózes: Napoleon. A hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911., Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
18252.

1 600 HUF
4,15
4,57
18253.

3 600 HUF
9,33
10,29
18254.

4 000 HUF
10,36
11,43
18255.

6 000 HUF
15,54
17,14
18256.

4 000 HUF
10,36
11,43
18257.

3 600 HUF
9,33
10,29
18258.

4 000 HUF
10,36
11,43
G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Ford.: Schöpflin Aladár. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1911, Franklin, 3+392 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kartontokban, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy lapszélen hiánnyal, egy kijáró táblával.
18259.

4 000 HUF
10,36
11,43
A magyar nemzet története V. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Acsády Ignác: Magyarország három részre oszlásának története. 1526-1608. B., 1897, Athenaeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, egy lap szakad, borító belső ragasztása elvált de összességében jó állapotban
18260.

4 000 HUF
10,36
11,43
1848, Petőfi., Arany 4 db kiadvány: Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944. K. M. Egy Ny. 1848 a költészetben. 1848 Dolgozók Kultúrszövetsége, Megyer Szabolcs: Arany János és Budapest. Bp., 1958. Akadémiai.; Julius Dolansky: Alexandr Petőfi básnik madarského lidu. Praze, 1950.
18261.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF