Books: History

Number of items: 129

18262.

2 000 HUF
5,18
5,71
Stéphane Courtois et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
18263.

2 800 HUF
7,25
8,00
Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. A dualizmus bukása és a Dunai Egyestült Államok. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval.
18264.

3 600 HUF
9,33
10,29
18265.

2 800 HUF
7,25
8,00
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, a 2. kötetben helyenként kisé ázott, hullámos lapokkal.
18266.

3 400 HUF
8,81
9,71
Gianni Guadalupi: Kína felfedezése. A nyugati világ és a mennyei birodalom találkozása. Pécs, 2003., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18267.

1 600 HUF
4,15
4,57
A terrakotta hadsereg. Szerk.: Valeria Manferto de Fabianis. Pécs, 2005., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18268.

1 600 HUF
4,15
4,57
Asztalos-Pethő: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
18269.

3 000 HUF
7,77
8,57
Emil Ludwig: Führer Europas. Nach der Natur gezeichnet. Amsterdam, 1934., Querido. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
18270.

1 600 HUF
4,15
4,57
Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 1200 p. + 1 t. (kihajtható, színes melléklet 2 db térképpel). Első kiadás. Számos szövegközi fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18271.

2 400 HUF
6,22
6,86
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p + 12 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lap kissé sérült (egy lapon erősebb szakadással), egy képtábla kijár.
18272.

2 000 HUF
5,18
5,71
A Star in the Raven's Shadow. János Vitéz and the Beginnings of Humanism in Hungary. Exhibition organised by the National Széchényi Library 14th March - 15th June 2008. Bp., 2008, Ferenc Földesi and the National Széchényi Library. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18273.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF