Karol Sauerland: Együtt egyedül - a szolidaritás naplója. [Bp.],2015., Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom.Kutatásáért Közalapítvány. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
The Great Exhibition 1851 compiled by John Langdon-Davies. Jackdaw N. 43. London, Jackdaw, 1 t. + 1-5, 6-9.,11 (Peepshow (hiányos?)) t. +5 t. Angol nyelven. Kiadói sérült papírmappában, két tábla hiánnyal, egy tábla (Peepshow) hiányos (?)
Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 328 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
Eckhardt Tibor - Államférfi a száműzetésben. (Eckhardt Tibor 80. születésnapján elhangzott felköszöntők). New York, 1971, Amerikai Magyar Könyvtár és Történelmi Társulat, 23+(1) p. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
Marossy Endre: Mecséri János ezredes és ötvenegy katonájának hadbírósági pere - 1958. Bp., 2018, Magyar Napló. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Csontosi János: Mátyás király és Beatrix királyné arczképei Corvin-codexekben. Különlenyomat az Archaeologiai Értesitőből. Bp., 1888, (Franklin-ny.), 48 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Jan Filip: A kelta civilizáció és öröksége. Fordíotta: Horváth Ferenc. Bp., 1966, Gondolat. Megjelent 2000 példányban. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Révai József: Kossuth Lajos. 3 különféle kiadásban:
Bp., 1944-1945, Szikra. 1. és 2. kiadás. Kiadói papírkötések, a gerinceken javításokkal, az egyiken kis szakadással.;
Kolozsvár,1945.,Józsa Béla. Kiadói papírkötés.;