Books: History

Number of items: 129

Bartoniek Emma: A magyar királykoronázások története. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18310.

1 400 HUF
3,63
4,00
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták 1935-1944. Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18311.

1 600 HUF
4,15
4,57
Magyar Zoltán: A Habsburgok a magyar néphagyományban. Bp, 2006, Kairosz. 211p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18312.

1 200 HUF
3,11
3,43
Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium, 137+(7) p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval.
18313.

1 200 HUF
3,11
3,43
1972. Bertényi Iván: Az országbírői intézmény pecséthasználata a XIV. században. Különlenyomat a Levéltári közlemények XLIII. évfolyamából.
18314.

1 200 HUF
3,11
3,43
... ugy irhassak, mint volt." Ünnepi tanulmányok a 65. esztendős Tóth Sándor László tiszteletére. Szerk.: Bagi Zoltán Péter. Fontes et Libri 2. Szeged, 2019., Szegedi Tudományegyetem Középkori és Kora Újkori Magyar Történeti Tanszéke. Kiadói papírkötés.
18315.

1 200 HUF
3,11
3,43
Andor László - Surányi Róbert: Roosevelt / Churchill. Bp., 1999, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18316.

1 600 HUF
4,15
4,57
Urbán Aladár: Köztársaság az Újvilágban. Bp., 1994. Nemzeti tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben
18317.

1 800 HUF
4,66
5,14
Szerelmem és tragédiám. II. Miklós cár és Feodorovna Anna cárné bizalmas levelei. Bp., 1932, Athenaeum, 294 p. Oldalszámozáson kívüli fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült fűzéssel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
18318.

1 000 HUF
2,59
2,86
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Bp., 1990, Tornado Damenija. Kiadói papírkötés.
18319.

800 HUF
2,07
2,29
Dénes Béla: Ávós világ Magyarországon. Egy cionista orvos emlékiratai. Szerk. és az utószót írta: Schmidt Mária. Bp., 1991., Kossuth. Kiadói papírkötés.
18320.

1 600 HUF
4,15
4,57
Paál Ferenc: Egy nemzet születése. A Risorgimento eszméi és alakjai. Magyar Történelmi Társulat és a Hazafias Népfront Könyvtára 3. Bp., 1961., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, kissé foltos papír védőborítóban.  "Risorgimento=újjászületés." Olasz nemzeti mozgalom Itália egyesítésére.
18321.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF