A WIZO kóser szakácskönyve. H.n., 2018, WIZO Hungary Egyesület. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (21./50) példány. Az 1938-ban megjelent könyv hasonmása.
Rabbi Slomo Ganzfried: A Sulchan Aruch kivonata. I-III. köt. A szöveg mellett közölt magyar fordítással. Ford. és kiad.: Singer Leó főrabbi Várpalotán. Bp., 1988., (Magyar Izraeliták Országos Képviselete (MIOK). Kiadói egészvászon-kötés.
Zvi Gintelman: A Century of Ambivalence. The Jews of Russia and the Soviet Union 1881 to the present. New York, 1988., Schocken Books - YIVO Institute. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Poland Aperture to a World Laid Waste. Photographs from the Forbes Collection Navigator Foundation, Boston. Tel Aviv,1988,Eretz Israel Museum. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Naftali Kraus 2 könyve: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel. + A Próféták népe. A Háftárák könyve. (Az Ősi Forrás sorozat 2. kötete). Bp., 1992, Chábád Lubavics Zsidó Nevelési és Oktatási Egyesület. Kiadói papírkötés.
5 db judaika könyv: Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Ford.: Schön József. III. köt. + Dr. Weisz Miksa: Bibliai olvasmányok. II. rész: A Szentírás történeti könyvei. + Peszáchi haggáda. Ford.: Dr. Guttmann Simon. + Dr. zalai Szalay László: A zsidó nők története. + Zsidó Naptár. Szokások, szabályok és imák, hasznos tudnivalók az 5768. esztendőre. Vegyes állapotban, sérülésekkel.