Books: Law

Number of items: 9

cca 1820 Practica Observationes circa Processus Tabulares, auctore Samuelle Tothpápay collers. Pesthini ca 1820. Kézirat 189 oldalon. Modern bordázott egészbőr kötésben
18217.

8 000 HUF
20,73
22,86

Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1825/7 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber. Latin nyelven. Kihajtható táblázatokkal. Modern félvászon-kötésben, egy-két ceruzás bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
18218.

4 000 HUF
10,36
11,43

Széll László: Magyar tejgazdasági joganyag rendszeres feldolgozásban. Feldolgozta: Ifj. Dr. - -. Magyaróvár, 1937., Szerzői,(Magyaróvári-ny.), 80 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18219.

2 000 HUF
5,18
5,71

1836-dik évi országgyűlési törvény czikkelyek. Modern papírkötésben, helyenként kis foltokkal, lapszéli javításokkal, intézményi bélyegzővel, 525-622 p.
18220.

3 000 HUF
7,77
8,57

Szirmai Antal: Glossarium. Magyarázattya azon szóknak, mellyek a' Magyar országi Polgári, 's Törvényes dolgokban elő fordulnak, némelly rövidebb formákkal. Bp., 2007, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az 1806-ban megjelent mű hasonmása.
18221.

2 600 HUF
6,74
7,43

Elmélkedés az ősiségnek általános eltörlése [...]. Pest, Esztergami Beimel betűivel. Újrakötött kartonált kötés, körbevágott lapok.
18222.

4 000 HUF
10,36
11,43

Simontsits Elemér: A titkos választójog és a felsőház reformja. Bp.,[1933.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal.
18223.

2 400 HUF
6,22
6,86

Szecskó Károly: Óriás Nándor élete és munkássága. Eger, 1998, Heves Megyei Bíróság. Kiadói kartonált papírkötés.
18224.

1 600 HUF
4,15
4,57

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. VI: Rész. Bűnvádi eljárás. Bp.,1906, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással, aranyozott lapszélekkel
18225.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF