3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Bem apó. Szerk.: báró Balás György. Bp., 1934, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 1 (Horthy Miklós portré) t.+281+1 p. + 1 t. (báró Balás György portréja). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, 1936-os ajándékozási sorokkal céllövészetért Budapest-Székesfőváros testnevelési felügyelőjétől.