Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet.
Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
Incze Kálmán, Szárazajtai: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., (1938), Franklin, VIII+424 p., 405+3 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen és a borítón foltokkal, foltos lapélekkel.
Az 1841/3-dik évi országgyűlésen hozott egyetlen törvényczikk által kirendelt rendszeres bizottmánynak javaslata, a' katona élelmezés és szállásolás tárgyában. Kolozsvár, 1845, ny.n., 44 p. Átkötött papírkötésben, átkötéskor az eredeti elülső borítót felhasználták.
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. A M. kir. honvéd hadapródiskolák számára. Összeáll.: A M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Szerk.: - - alezredes. Budapest, 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346+(2) p + XV t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Átkötött, modern félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
Kenyeres Dénes: Kecskeméti katonai repülés története kezdetektől a Gripenig. Kecskemét, 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kenyeres Dénes: Mi-2 típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben 1982-2000. Kecskemét, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
"Megjártuk a Hadak útját..." avagy a tuzsériak a Magyar Királyi Honvédség kötelekében 1938-1945 között. Szerk.: Klicsu Ferenc. Tuzsér,2014, Tuzsér Községért Közalapítvány, 174 p. Gazdag képanyaggal, háborús arcképcsarnokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.