Books: Military

Number of items: 35

18400.

10 000 HUF
25,91
28,57
Incze Kálmán, Szárazajtai: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., (1938), Franklin, VIII+424 p., 405+3 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen és a borítón foltokkal, foltos lapélekkel.
18401.

10 000 HUF
25,91
28,57
Pap Péter: Kézilőfegyver vademecum A-Zs. Bp., 2022, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18402.

15 000 HUF
38,86
42,86
Az 1841/3-dik évi országgyűlésen hozott egyetlen törvényczikk által kirendelt rendszeres bizottmánynak javaslata, a' katona élelmezés és szállásolás tárgyában. Kolozsvár, 1845, ny.n., 44 p. Átkötött papírkötésben, átkötéskor az eredeti elülső borítót felhasználták.
18403.

3 000 HUF
7,77
8,57
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. A M. kir. honvéd hadapródiskolák számára. Összeáll.: A M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Szerk.: - - alezredes. Budapest, 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346+(2) p + XV t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Átkötött, modern félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18404.

3 000 HUF
7,77
8,57
Kenyeres Dénes: Kecskeméti katonai repülés története kezdetektől a Gripenig. Kecskemét, 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18405.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kenyeres Dénes: Mi-2 típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben 1982-2000. Kecskemét, 2008, szerzői kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18406.

2 000 HUF
5,18
5,71
18407.

2 600 HUF
6,74
7,43
Tóth Sándor: Győztes csatáink I. Pozsonyi diadal. Cserhalmi ütközet. Eger, 2009., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18408.

5 000 HUF
12,95
14,29
"Megjártuk a Hadak útját..." avagy a tuzsériak a Magyar Királyi Honvédség kötelekében 1938-1945 között. Szerk.: Klicsu Ferenc. Tuzsér,2014, Tuzsér Községért Közalapítvány, 174 p. Gazdag képanyaggal, háborús arcképcsarnokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18409.

5 000 HUF
12,95
14,29
18410.

3 600 HUF
9,33
10,29
Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek I. Székesfehérvár, 1938, Debreczeni István könyvnyomdája, 39 p. Kiadói papírkötés.
18411.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF