Books: Military

Number of items: 35

Varga E. László: Magyarok a lengyel légiókban 1914-1918. Bp., é.n, Lengyel Kutatóintézet és Múzeum. 292 p. Néhány kevés fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18412.

2 600 HUF
6,74
7,43
Eligiusz Kozlowski: General Józef Bem. Warszawa, 1958, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Rendkívül izgalmas lengyel nyelvű monográfia Bem Józsefről. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
18413.

2 800 HUF
7,25
8,00
Hadbavonult olasz művészek kiállítása. Utmutató. Bp., 1943, Az Olasz Királyi Hadsereg Vezérkara (Roma, Novissima-ny.), 287 p. A 77-276. oldalakon gazdag egészoldalas képanyaggal, háborús témájú művekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval.
18414.

2 000 HUF
5,18
5,71
Vegyes fegyverhasználattal kapcsolatos tétel, 4 db:   A rendőrség fegyverhasználati joga és kötelessége. "Szolgálati Használatra." Bp., 1972., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés.;  Balogh István - Kecskés Sándor - Kovács Jenő: Önvédelem. Amit az önvédelmi, őrző- és kísérőfegyverekről tudni kell. Bp.,én.,Zrínyi. Kiadói papírkötés.;   Amit a fegyverismereti vizsgán tudni kell. A fegyverismereti vizsga tananyaga. Összeáll.: Falvassy András. Bp., 1997,AGM-Nádor. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.;   Klabacsek Gyula: Fegyvermester 2. Zsaru Füzetek 2. Bp., 1996., Zsaru. Kiadói kopott papírkötés.;
18415.

5 000 HUF
12,95
14,29
Vegyes katonai vegyvédelmi és biológiai védelemmel kapcsolatos tétel, 3 db:   Fertőtlenítés és gázmentesítés. Bp., 1953., BM és EM. Kiadói papírkötés, foltos.;   Losonczy György: Katonai járványtan. (Általános rész.) "Szolgálati használtra!" Bp., 1953, HM. Kiadói kissé kopott papírkötés.;  A biológiai háború járványtana. Szerk.: Puskás József. Légoltalmi Egészségügyi Kiképzés 6. Bp., 1963,EM. Kiadói papírkötés.
18416.

5 000 HUF
12,95
14,29
Tóth Endre: Szent György, a lovasság védőszentje. Bp., 1992., Magyar Honvédség Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. Kiadói papírkötés.
18417.

2 000 HUF
5,18
5,71
Deák István: Volt egyszer egy tisztikar. A Habsburg-monarchia katonatisztjeinek társadalmi és politikai története 1848-1918. Bp., 1993, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
18418.

2 400 HUF
6,22
6,86
DSV Fosten: Cuirassiers and heavy cavalry. London, Almark. Kiadói papírkötésben
18419.

1 600 HUF
4,15
4,57
18420.

4 000 HUF
10,36
11,43
18421.

4 000 HUF
10,36
11,43
Alfred Price - Mike Spick: A II. világháború híres vadászgépei. Ford.: Szabolcsi Ferenc, Tóth Attila, Vágó Tímea. 20. századi hadtörténet. Debrecen,1999.,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18422.

1 600 HUF
4,15
4,57
18423.

12 000 HUF
31,09
34,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF