18795.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
Bölsche, Wilhelm: A természettudomány fejlődésének története. I-II. köt. [Egy kötetben]. Ford.: Schöpflin Aladár. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel. + Rickert Henrik: Kulturtudomány és természettudomány. Ford.: Posch Árpád. Ember és Természet 3. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.