18788.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Cholnoky JenÅ‘ - Kövesligethy Radó: A világegyetem. A föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése I-II. köt. Bp.,[1914]., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal, két lap kijár az I. kötetbÅ‘l.