18790.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 279 p+XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eredeti jó állapotú papírborítóval