18801.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Dr. Cholnoky JenÅ‘: A földfelszÃn formáinak ismerete. (Morfológia). Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 296 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borÃtóval, néhány lapon kisebb lapszéli foltokkal.