18814.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
James, Philip C.: A modern kémia. Ford.: Unger Emil. IsmeretterjesztÅ‘ Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, laza fűzéssel, benne sérült lapokkal (160-169.)