18781.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Navratil Imre: A gégebajok. Pest, 1866, Emich Gusztáv, IV+586+6 p.+XIV t. +1 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal, táblákkal. Korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, az elülső kötéstábla felső sarkán sérüléssel, hiánnyal, a hátsó kötéstáblán sérüléssel, vetemedéssel, foltos lapokkal.