18815.
446. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal.