Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 38

18780.

10 000 HUF
25,91
28,57
Navratil Imre: A gégebajok. Pest, 1866, Emich Gusztáv, IV+586+6 p.+XIV t. +1 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal, táblákkal. Korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, az elülső kötéstábla felső sarkán sérüléssel, hiánnyal, a hátsó kötéstáblán sérüléssel, vetemedéssel, foltos lapokkal.
18781.

5 000 HUF
12,95
14,29
Bukovszky György: Vezérfonal fertőtlenitők elméleti és gyakorlati kioktatására. Kéziratjelleggel összeállította és kiadja: - - . Bp., 1915, szerzői kiadás, 2 sztl. lev. + 212 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal.
18782.

5 000 HUF
12,95
14,29
[Bolyai János] Ioannis Bolyai de Bolya: Appendix. Editio nova. Ediderunt: Iosephus Kürschák, Mauritius Réthy, Béla Tőtössy. Lipsiae [Lipcse], 1903, B. G. Teubneri, 4 sztl. lev. + 40 p. + 7 (kihajtható) t. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel.
18783.

5 000 HUF
12,95
14,29
11
Seiffer, Dr. W.: Atlas und Grundriss der Allgemeinen Diagnostik und Therapie der Nervenkrankenheiten. München, 1902, Lehmann. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18784.

4 800 HUF
12,44
13,71
Marcuse, Max (szerk.): Handwörterbuch der Sexualwissenschaft. Enzyklopädie der natur- u. kulturwissenschaftlichen Sexualkunde des Menschen. Bonn, 1926, A. Marcus & E. Weber. 221 p. Német nyelven. Második erősen bővített kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, megerősített kötéssel, néhány kevés lapon ceruzás és tollas jelöléssel. / In half linen binding, second ed., in German languague, with slightly damaged spine and cover, with a few pen and pencil markings.
18785.

8 000 HUF
20,73
22,86
Abraham Henrik: Elemi fizikai kisérletek gyüjteménye. Ford.: Szijártó Miklós. I-II. köt. Első rész: Műhelymunkálatok. - Geometria és mekanika. - Hidrosztatika. - Termika. Második rész: Akusztika. - Optika. - Elektromosság és mágnesség. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 280 p., 487 p. Szövegközi ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, az I. kötet sérült, szétváló, a II. kötet pótolt borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, a II. kötet felvágatlan lapokkal.
18786.

3 000 HUF
7,77
8,57
18787.

4 000 HUF
10,36
11,43
Cholnoky Jenő - Kövesligethy Radó: A világegyetem. A föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése I-II. köt. Bp.,[1914]., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két lap kijár az I. kötetből.
18788.

3 000 HUF
7,77
8,57
Vámossy Zoltán - Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Bp., 1944., Antiqua. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó borító egy kicsit kisebb a borító gerincén található vetemedés miatt, foltos lapokkal.
18789.

1 800 HUF
4,66
5,14
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 279 p+XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eredeti jó állapotú papírborítóval
18790.

2 400 HUF
6,22
6,86
Kiss József: A gyógyfű gőzölő készülékről, mint gyógy- és kozmetikai eszközről, vagyis: a rheuma, csúz, köszvény és iskiász házilag való gyógyításáról. Bp.,én.,Károlyi György-ny., 128 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal, szakadással.
18791.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF