Löw László - Szinák János - Veress István: Afgán, dalmát, basset. Bp., 1974, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 178+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Bölsche, Wilhelm: A természettudomány fejlődésének története. I-II. köt. [Egy kötetben]. Ford.: Schöpflin Aladár. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel. + Rickert Henrik: Kulturtudomány és természettudomány. Ford.: Posch Árpád. Ember és Természet 3. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
1929 A Királyi Magyar Természettudományi Társulat évkönyve 1929-re. Bp., 1929., Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Robbanóanyagok I. Falkai Béla és Deák Gyula jegyzete alapján összeáll.: Ady Endre. Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki Kar. (Kézirat). Bp., 1958, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 69 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült. Csak 44 példányban jelent meg!
Dr. Cholnoky Jenő: A földfelszín formáinak ismerete. (Morfológia). Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 296 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, néhány lapon kisebb lapszéli foltokkal.
Entz Béla - ifj. Johan Béla: Kórboncolási technika. I. rész: Szöveg. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, (8)+157+(8) p. Az utolsó 8 oldalon egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, belül a lapok jó állapotban.
Vész János Ármin: A felsőbb mennyiségtan alapvonalai. I. rész: Különbzéki és egészleti számitás. Bp., 1881, Lampel Róbert (Wodianer F.), (6)+II+408 p. + IV (kihajtható) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban, a 385-408. oldalak, a táblák és a hátsó borító elváltak a könyvtesttől.