Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 38

18804.

2 400 HUF
6,22
6,86
Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel, laza kötéssel.
18805.

2 000 HUF
5,18
5,71
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel és apró szakadással, kissé laza kötéssel.
18806.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18807.

1 000 HUF
2,59
2,86
Prinz Árpád, dr.: A székrekedésről. Bp., 1905. Buschmann F. 24p. Kiadói papírborítóval. Hátoldalán Hunyadi keserűvíz reklámmal Jó állapotban, Ritka!
18808.

2 000 HUF
5,18
5,71
Arrhenius, Svante: A világegyetem élete és megismerésének története a legrégibb időtől napjainkig. Ford.: Dr. Polgár Gyula. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 236+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18809.

1 000 HUF
2,59
2,86
1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz: 1895. augusztus, december (XXXIV, XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII). Papírkötések, az egyik gerincén a borító részben hiányos.
18810.

1 400 HUF
3,63
4,00
Bielek Tibor - Waltner Károly: A csecsemő helyes táplálása és gondozása. (Útmutató anyák és leendő anyák részére.) Bp., 1943., Országos Egészségvédelmi Szövetség. Kiadói papírkötés.
18811.

1 400 HUF
3,63
4,00
Győrbíró Károly - Móritz Péter - Paulik Jenő: Általános és szervetlen kémiai praktikum. Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki Kar. Bp., 1954., Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 250 példányban.
18812.

1 200 HUF
3,11
3,43
Széki Tibor - Végh Antal - Kovács László: Gyógyszerészeti kémia. Szerves vegyületek csoportjába tartozó gyógyszerkészítmények. III. köt.: Alkaloidák, vitaminok, hormonok. Bp., 1949., Pázmány Péter Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
18813.

1 200 HUF
3,11
3,43
James, Philip C.: A modern kémia. Ford.: Unger Emil. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, benne sérült lapokkal (160-169.)
18814.

1 400 HUF
3,63
4,00
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal.
18815.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF