1 600 HUF
Arany János 1817-1882. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Megjelent a költő halálának 75. évfordulójára. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Bp., 1857., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.