1 200 HUF
Aurora. Anthologia a magyar költészet fénykorából. Kisfaludy Károly, Bajza József, Eötvös József, Czuczor Gergely, Garay János és Tompa Mihály munkáiból összeáll.: Király György. Kner-Klasszikusok XI. köt. Gyoma, 1921, Kner Izidor, 162+(6) p. A könyvdíszeket Kozma Lajos rajzolta. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.