800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.