19078. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Balázs Béla: A vándor énekel Op.II. Bp., 1911, A Nyugat Kiadása. Korabeli aranyozott, kissé kopott gerincű egészvászon-kötés, az eredeti sérült papírborító kijár.
Photo of the item taken by : zille