1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Doyle, [Arthur] Conan: Nilusi kaland. Milliók Könyve 52. sz. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 32 p. Kiadói papírkötés, sérült, szakadozott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.