19043. 446. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Dr. Nostradamus csillagorákuluma az 1946. esztendÅ‘re. [Bp.,]1946, Dobó. Kiadói papÃrkötés, szakadt, sérült, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Photo of the item taken by : hsz