1 800 HUF
Eötvös József: Gyöngysorok. Báró Eötvös József összes szépirodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861., Heckenast Gusztáv,(Pozsony, Wigand K. F.-ny.),414 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, hiányzó címképpel.